Nowoczesne płytki ceramiczne, wielkoformatowe
Płytki wielkoformatowe
8 kwietnia 2018
Nowoczesna ceramika Inalco dla designerskiego i innowacyjnego domu
Ceramika Inalco
10 kwietnia 2018
Ceramika harmony
Ceramika hiszpańska z kolekcji Harmony

Ceramika Harmony

ceramika-harmony-5

Ceramika Harmony

Hiszpańska nowoczesna ceramika Harmony

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem hiszpańskiej ceramiki Harmony w Polsce. W naszym sklepie znajdziecie zawsze najnowsze kolekcje ceramiki Harmony. W naszym salonie mieszczącym się w Piotrkowie Trybunalskim, przy ulicy Sulejowskiej, znajdziecie kilkadziesiąt gotowym ekspozycji, które można obejrzeć.


ceramika-harmony-4

Nowoczesna ceramika Harmony
Ceramika Harmony

Ceramika Harmony

Hiszpańska linia nowoczesnej ceramiki Harmony, to szyk i elegancja. Ceramika tego producenta to coś innego. Jej niepowtarzalny styl to coś zupełnie innego niż ceramika klasyczna. Tutaj znajdziecie najbardziej nowoczesne kolekcje z rynku światowego. Gwarantujemy niepowtarzalny styl, jak również niesamowity styl i design. Z nami urządzisz stylowo i nowocześnie swoją wymarzoną łazienkę. W naszym sklepie możemy również zaoferować wszystkie niezbędne akcesoria tj. krany, prysznice, kabiny natryskowe oraz inne. Zapraszamy do naszego salonu w Piotrkowie Trybunalskim.


ceramika-harmony-3

Stylowa ceramika Harmony

Nowoczesna kolekcja ceramiki Harmony

Nasz sklep internetowy oferuje różne linie i różne kolekcje płytek hiszpańskich. Te które są u nas dostępne w salonie, są z najnowszych kolekcji znanych hiszpańskich producentów, tj ceramika Harmony. Ta szczególna niepowtarzalność stylu płytek ceramicznych powoduje to, że twój wymarzony dom będzie wyglądał wyjątkowo.


Zapraszamy do obejrzenia galerii najnowszej kolekcji.