Ceramika hiszpańska z kolekcji Harmony
Ceramika harmony
8 kwietnia 2018
Ceramika museum
16 kwietnia 2018
Ceramika Inalco
Nowoczesna ceramika Inalco dla designerskiego i innowacyjnego domu

Ceramika wielkoformatowa Inalco

Ceramika Inalco

Nasza firma to oficjalny dystrybutor i przedstawiciel handlowy w Polsce hiszpańskiej ceramiki Inalco. Ceramika ta charakteryzuje się niezwykłym nowoczesnym designem, jak również ponadczasowym wyglądem. Wytwarzane są zarówno płytki ceramiczne podłogowe, jak również ścienne. W ostatnim czasie wiele jest produkowanych płytek wielkoformatowych, które zaczynają dominować nowoczesne wnętrza.

Gotowe ekspozycje hiszpańskiej ceramiki Inalco

W naszym salonie w Piotrkowie Trybunalskim, można obejrzeć gotowe ekspozycje, w tym również producenta ceramiki Inalco. Zapraszamy do obejrzenia na żywo ceramiki hiszpańskiej. Zawsze w naszym salonie można obejrzeć najnowsza kolekcję na obecny rok. Niektóre gotowe ekspozycje posiadamy takie, które często są zapowiedziami producentów, czyli nowościami w ofercie, które jeszcze nie są wprowadzone na rynek a już możne je u nas zamówić.

Nowoczesny design ceramiki Inalco

Hiszpania słynie z nowoczesności, jeżeli chodzi o produkcję ceramiki. Niepowtarzalny styl i kompozycje kolorystyczne stawiają ten kraj w świetle innych krajów na pierwszym miejscu. Projektanci ceramiki którzy pracują tutaj dla dużych firm, to światowej klasy designerzy, którzy potrafią dotrzeć do nowoczesnego i ponadczasowego stylu.