Peronda

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyroby ceramiczne hiszpańskiej marki Peronda. Producent słynie przede wszystkim z płytek o niebanalnym wzornictwie oraz wyjątkowej ceramiki łazienkowej. Przedmioty sygnowane tą marką są niezwykłe, stanowią bardzo wyrazisty element dekoracji wnętrza. Idealnie nadają się jako akcent zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i tchnących klasyczną elegancją. Projektanci czerpią inspirację z otaczającej rzeczywistości, w ten sposób powstają niebanalne płytki ścienne z przedstawieniem książek bądź podłogowe, imitujące graffiti. Produkty wyróżniają się także bardzo wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne.

Płytki, ceramika hiszpańska Peronda

Płytki Peronda są dostępne w naszym asortymencie nie tylko w odmiennych wzorach i kolorach, ale także różnych kształtach oraz wielkościach. Dzięki temu tworzą one oryginalną całość i zachwycają każdego wyszukanym designem. Warto zapoznać się z elementami z poszczególnych kolekcji, aby wybrać płytki idealne do swoich wnętrz. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

Peronda

Hiszpańska ceramika Peronda to przede wszystkim luksus, design, nowoczesność. Marka ta kojarzona jest głównie z prestiżowymi wyrobami, Zaprojektowane wyroby są głównie skierowane do ludzi którzy chcą posiadać nowoczesne wnętrza w swoim domu, zarówno salon i łazienki.

Kolorystyka ceramiki Perona nadaje każdemu wnętrzu ponadczasowy charakter, ponieważ jest ona tak zaprojektowana aby nie była tylko i wyłącznie modna danego sezonu. Zapraszamy do naszego salonu w Piotrkowie Trybunalskim.